Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Home
da: Hjem

en: user
da: bruger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Password
da: Adgangskode

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Log in
da: Log ind

en: User name
da: Brugernavn

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Password reset
da: Nulstil adgangskode
