Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: user
el: χρήστης

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Log in
el: Είσοδος

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Authentication
el: Πιστοποίηση
