Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Heim

en: user
is: brúkari

en: Reset to defaults
is: Tómstilla til standard

en: Password
is: Loyniorð

en: Access denied
is: Atgongd noktað

en: Never
is: Ongantíð

en: Log in
is: Innrita
