Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Reset to defaults
hi: दोबारा से डीफॉल्ट में स्थापित करें।

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Log in
hi: प्रवेश

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण
