Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: user
hu: felhasználó

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Password
hu: Jelszó

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Theming
hu: Sminkelés

en: Enter your user name and password:
hu: Felhasználónév és jelszó beírása:

en: Enter your user name or e-mail address:
hu: Felhasználónév és e-mail cím beírása:

en: Enter your user name or e-mail address.
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím beírása.
