Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Password
ka: პაროლი

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Never
ka: არასდროს

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
