Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Never
km: កុំ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Log in
km: ចូល
