Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: user
lt: narys

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: User name
lt: Nario vardas

en: Authentication
lt: Indentifikacija
