Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Log in
my: ၀င်ရန်
