Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Log in
nl: Inloggen

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Theming
nl: Thema-ontwikkeling

en: Password reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen
