Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Reset to defaults
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଡିକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Access denied
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି
