Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ
