Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: user
sq: përdoruesi

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Log in
sq: Identifikohu
