Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: user
ug: ئەزا

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Log in
ug: كىرىش
