Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: user
vi: người dùng

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: User name
vi: Tên người dùng

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Authentication required
vi: Cần thiết xác thực
