Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: user
ar: مستخدم

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Never
ar: أبدا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Password reset
ar: تغيير كلمة المرور
