Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: user
az: İstifadəçi

en: Password
az: Parol

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Never
az: Heç vaxt

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Log in
az: Loqin

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Authentication
az: İdentifikasiyası
