Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: user
be: карыстальнік

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Password
be: Пароль

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Configuration
be: Налады

en: Log in
be: Уваход у сістэму
