Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད
