Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Home
ca: Inici

en: user
ca: usuari

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Password
ca: Contrasenya

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Configuration
ca: Configuració

en: Log in
ca: Entra

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Authentication required
ca: Identificació requerida
