Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: user
eu: erabiltzailea

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Password
eu: Pasahitza

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Log in
eu: Sartu

en: User name
eu: Erabiltzaile izena
