Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: user
it: utente

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: Configuration
it: Configurazione

en: Log in
it: Accedi

en: User name
it: Nome utente

en: Authentication
it: Autenticazione
