Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: user
mr: सदस्य

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Log in
mr: येण्याची नोंद
