Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस
