Secure Site (7.x-2.0-beta3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: user
ro: utilizator

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Password
ro: Parolă

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Configuration
ro: Configurație

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Authentication
ro: Autentificare
