Secure Site (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: user
th: ผู้ใช้

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ
