Secure Site (7.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: user
uk: користувач

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Password
uk: Пароль

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Log in
uk: Вхід

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Theming
uk: Оформлення

en: Authentication type
uk: Тип автентифікації

en: Authentication required
uk: Потрібна ідентифікація
