Securimage CAPTCHA (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Image
ca: Imatge

en: none
ca: cap

en: Audio
ca: Àudio

en: Code
ca: Codi

en: Example
ca: Exemple

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Code length
ca: Longitud del codi

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: Characters to use in the code
ca: Caràcters que s'utilitzaran en el codi

en: Challenge description
ca: Descripció del desafiament

en: Math Question
ca: Pregunta matemàtica

en: Enter the hexadecimal code for the background color (e.g. #FFF or #FFCE90).
ca: Entra el codi hexadecimal del color de fons (per exemple #FFF o #FFCE90).

en: Enter the hexadecimal code for the text color (e.g. #000 or #004283).
ca: Entra el codi hexadecimal del color del text (per exemple #000 o #004283).

en: Distortion and noise
ca: Distorsió i soroll

en: Distortion level
ca: Nivell de distorsió

en: Noise level
ca: Nivell de soroll

en: Image CAPTCHA
ca: Imatge CAPTCHA

en: File format
ca: Format del fitxer

en: @level - no distortion
ca: @level - sense distorsió

en: @level - low
ca: @level - baox

en: @level - medium
ca: @level - mitjà

en: @level - high
ca: @level - alt

en: Font example
ca: Exemple de font
