Securimage CAPTCHA (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Type
et: Liik

en: Image
et: Pilt

en: none
et: puudub

en: Audio
et: Heli

en: Code
et: Kood

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: Image CAPTCHA
et: Pildi CAPTCHA
