Securimage CAPTCHA (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Image
hr: Slika

en: none
hr: ništa

en: Code
hr: Kôd

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Code length
hr: Dužina kôda

en: Math Question
hr: Matematički upit

en: 1 sec
hr: 1 sek
