Securimage CAPTCHA (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Type
cy: Math

en: Image
cy: Delwedd

en: none
cy: dim

en: Code
cy: côd

en: Text color
cy: Lliw testun
