Securimage CAPTCHA (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Image
eu: Irudia

en: none
eu: bat ere ez

en: Code
eu: Kodea

en: Example
eu: Adibide

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: @level - no distortion
eu: @level - distortsiorik ez

en: @level - low
eu: @level - baxua

en: @level - medium
eu: @level - tartekoa

en: @level - high
eu: @level - altua

en: Font example
eu: Letra-tipo adibidea
