Securimage CAPTCHA (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Image
fa: تصویر

en: none
fa: هیچ

en: Audio
fa: صوتی

en: Code
fa: کد

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Code length
fa: طول کد

en: Characters to use in the code
fa: کارکترهای مورد استفاده در کد

en: Math Question
fa: سوال ریاضی

en: Image CAPTCHA
fa: CAPTCHA ی تصویری

en: 1 sec
fa: ۱ ثانیه

en: Expiration time
fa: زمان انقضاء

en: @level - low
fa: @level - کم

en: @level - high
fa: @level - زیاد

en: Font example
fa: نمونه فونت
