Securimage CAPTCHA (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Image
gl: Imaxe

en: none
gl: ningún

en: Code
gl: Código

en: Example
gl: Exemplo

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Code length
gl: Lonxitude do código

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: Characters to use in the code
gl: Caracteres a usar no código

en: Challenge description
gl: Descripción do desafío

en: Math Question
gl: Pregunta matemática

en: Enter the hexadecimal code for the background color (e.g. #FFF or #FFCE90).
gl: Introduza o código hexadecimal para a cor do fondo (p.ex. #FFF ou #FFCE90).

en: Enter the hexadecimal code for the text color (e.g. #000 or #004283).
gl: Introduza o código hexadecimal para a cor do texto (p.ex. #000 ou #004283).

en: Distortion and noise
gl: Distorsión é ruido

en: Distortion level
gl: Nivel de distorsión

en: Noise level
gl: Nivel de ruido

en: Image CAPTCHA
gl: Imaxe CAPTCHA

en: File format
gl: Formato de ficheiro

en: Configuration of the background, text colors and file format of the image CAPTCHA.
gl: Configuración do fondo, cor do texto e formato de ficheiro do CAPTCHA de imaxe.

en: @level - no distortion
gl: @level - sen distorsión

en: @level - low
gl: @level - baixo

en: @level - medium
gl: @level - medio

en: @level - high
gl: @level - alto

en: Font example
gl: Exemplo de fonte
