Securimage CAPTCHA (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Type
sk: Kisím

en: Image
sk: Fothú

en: none
sk: nái

en: Code
sk: Kudh

en: Text color
sk: Lekár rong

en: 1 sec
sk: 1 sekén
