Securimage CAPTCHA (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Image
kk: Сурет

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Code
kk: Коды

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі
