Securimage CAPTCHA (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Image
vi: Ảnh

en: none
vi: không có

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Code
vi: Mã

en: Example
vi: Ví dụ

en: Background color
vi: Màu nền

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Enter the hexadecimal code for the background color (e.g. #FFF or #FFCE90).
vi: Nhập mã hexa của màu nền (vd, #FFF hoặc #FFCE90).

en: Enter the hexadecimal code for the text color (e.g. #000 or #004283).
vi: Nhập mã hexa của màu chữ (vd, #000 hoặc #004283).

en: 1 sec
vi: 1 giây
