Securimage CAPTCHA (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: none
am: ምንም

en: Code
am: ኮድ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: 1 sec
am: 1 ሰከንድ
