Securimage CAPTCHA (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Image
hy: Նկար

en: none
hy: ոչ մի

en: Code
hy: Կոդ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն
