Securimage CAPTCHA (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: none
km: គ្មាន

en: Code
km: កូដ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ
