Securimage CAPTCHA (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ
