Securimage CAPTCHA (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Type
he: סוג

en: Image
he: תמונה

en: none
he: ללא

en: Audio
he: אודיו

en: Code
he: קוד

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Code length
he: אורך הקוד

en: 1 sec
he: 1 שניה

en: Expiration time
he: זמן תפוגה
