Securimage CAPTCHA (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Image
lv: Attēls

en: none
lv: neviens

en: Code
lv: Kods

en: Example
lv: Piemērs

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Challenge description
lv: Pārbaudes apraksts

en: Math Question
lv: Matemātisks jautājums

en: Noise level
lv: Trokšņu līmenis

en: File format
lv: Faila formāts

en: 1 sec
lv: 1 sek
