Securimage CAPTCHA (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Image
oc: Imatge

en: none
oc: pas cap

en: Audio
oc: Àudio

en: Code
oc: Còde

en: Example
oc: Exemple

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable
