Securimage CAPTCHA (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Image
ar: الصورة

en: none
ar: لا شيء

en: Audio
ar: الصوت

en: Code
ar: الكود

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص
