Security Questions (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: user
af: gebruiker

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: Question
af: Vraag
