Security Questions (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች
