Security Questions (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Question
ar: السؤال

en: Change
ar: تغيير

en: Login attempt failed for %user.
ar: لقد فشلت محاولة دخول %user.

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ar: عذرا، لم يتم التعرف على اسم المستخدم أو كلمة المرور. <a href="@password">هل نسيت كلمة مرورك؟</a>
