Security Questions (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: user
ast: usuariu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Question
ast: Entruga
