Security Questions (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: user
bg: потребител

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Question
bg: Въпрос

en: Login attempt failed for %user.
bg: Неуспешен опит за идентификация на потребителя %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bg: Съжаляваме, но потребителското име и паролата не са разпознати. <a href="@password">Забравена парола?</a>
